Porovnání TS2 a TS3

22. dubna 2008 v 15:28 |  The Sims 3
Rozdíly? No jasně, jen hledejme! The Sims2 a The sims3-pár přirovnání....viz obrázky!↓
Zde je první jasný příklad
propracovanější grafiky. Realističtější výraz simíka na obrázku vpravo tak obohacuje tuto scénu kuchařovy patálie. Všimněte si propracovanějších rysů nejen kuchaře, ale i květin, okna, zdi, a viditelného kousku křesla. Jsou tu vidět i propracovanější stíny a světlo.
Jasný příklad světla a stínů. Odrážející se světlo od oken vpravo, skutečnější nábytek... Atmosféra na obrázku vpravo z Ts3 vytváří příjemné zázemí narozdíl od obrázku vlevo z Ts2, kde grafika oproto Ts3 výrazně selhává. Nakonec otázka. V které místnosti by jste si hověli na pohovce u krbu radši? Vlevo nebo vpravo?Pro mě je odpověď jednoznačně jasná. A co vy?
Zde je jasné, že i chování a činnosti Simů budou jaksi skutečnější. Obrázek vlevo s porovnání s obrázkem vpravo, ukazuje, že Simka se zde nechová příliš realisticky, zatímco obrázek vpravo je mnohem propracovanější-i výraz Simky z Ts3. Berme v porovnání i krajinu. Mnohem útulněji vypadá na obrázku vpravo, jelikož vlevo mi oproti fotky z Ts3 připadají stromy...tak nějak umělé. Proto bych si šla zaběhat do obrázku dvě.
Taky vám připadá, že vaši Simové se vůbec nevzrušují při sledování televize? I když se dívají na něco napínavého, sedí jak zaražení špalci? Tak tohohle se určitě v Ts3 nemusíte obávat. Názroným příkladem jsou tyto dva obrázky. Podobní Simové na obrázku dole se určitě chovají jinak než jejich kolegové z Ts2. Kdo by se také nevylekal při sledování nějakého hororu? Zapomněla jsm ještě připomenout že samozřejmostí je propracovanější oblečení, takže vaši Simíci budou vypadat krásně. Znovu je tu ukázka skutečnějšího nábytku, stínů...,
K rozdílům je to snad všechno, vy jich tam najdete určo víc.
Zdroj obrázků: www.snootysims.com
Zdroj článku: www.sims2pomoc.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Maakynka Maakynka | Web | 23. dubna 2008 v 20:44 | Reagovat

Ahooooooooooooooooj máš totu kláááfny sprátelíš ??? písni na blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama